Electrical Department

Dział Elektryczny jest jednym z pięciu działów operacyjnych firmy Enki Sp. z o.o. Zasoby personalne, organizacyjne i techniczne, pozwalają na realizację zadań związanych z prefabrykacją szaf zasilających i zasilająco sterowniczych oraz wykonanie kompleksowych instalacji elektrycznych zarówno dla przemysłu jak i dla potrzeb użyteczności publicznej.

Bazę personalną stanowi grupa 16 doświadczonych elektryków i elektroników przemysłowych, 5 brygadzistów koordynujących realizowane zadania; kierowanych przez kierownika działu. Możliwości operacyjne mogą zostać poszerzone o dalszych 29 doświadczonych i sprawdzonych elektryków kontraktowych, bądź wzmocnione personelem z firm z którymi rozwijamy szeroką współpracę w zakresie montaży elektrycznych.
Organizacyjnie i technicznie, Dział Elektryczny wspierany jest przez Inżynierów elektryków i Automatyków.

• Zdecydowana większość naszych pracowników dodatkowo posiada uprawnienia na obsługę zwyżek do pracy na wysokości oraz wózków widłowych.

• Wszyscy pracownicy posiadają ważne badania lekarskie uprawniające do pracy na wysokości i aktualne szkolenia BHP.

• Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w zakresie wykonywanych przez nich prac, podparte wymaganymi uprawnieniami elektrycznymi SEP, uprawnieniami do prowadzenia pomiarów elektrycznych i kontroli prac.

• Wszyscy współpracownicy charakteryzują się znajomością czytania dokumentacji elektrycznej i schematów elektrycznych.

• Dział Elektryczny dysponuje własną narzędziownią, która zaspakaja zarówno zapotrzebowanie w zakresie wykonania tras kablowych i instalacji okablowania, montażu oprzyrządowania a także prefabrykacji szaf zasilających i zasilająco sterowniczych.

• Posiadamy specjalistyczne oprzyrządowanie przyśpieszające realizację prac montażowych jak np. rolki do bębnów kablowych, rusztowania aluminiowe, specjalistyczne drabiny dostępowe, oprzyrządowanie dla realizacji pomiarów ochronnych.

• Jesteśmy w stanie realizować zadania w systemie „turn key formula”, włączając zakup komponentów, organizację sprzętu ciężkiego i specjalistycznego na samej instalacji kończąc.